Senioru kruīzs

Gaidīsim Jūs ciemos uz kuģa M/S Isabelle 29. septembrī, lai svinētu Starptautisko senioru dienu, kā arī kopīgi dotos ceļojumā un atklātu interesantas vietas karaliskajā Zviedrijā.
Jūras ceļojums un atpūta Zviedrijā – tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas, radīt svētkus sev, ģimenei, draugiem, kaimiņiem un citiem līdzbraucējiem. Pievienojieties Senioru rudens kruīzā – piedzīvojumā, kas radīs patīkamas atmiņas par ceļojumā lieliski pavadīto laiku.

SENIORU KRUĪZA PIEDĀVĀJUMS

Par atraktīvu izklaidi senioriem parūpēsies mūsu draugi no Latvijas Senioru apvienības un, protams, tās atraktīvā vadītāja Laimdota Andersone. Uz kuģa būs arī īpašs muzikāls pārsteigums – uzstāsies estrādes zvaigzne Žoržs Siksna. Aicinām Jūs dejot un dziedāt līdzi dziesmām Muļķe sirds, Genoveva, Ugunsputns, Ap Jāņiem Mārtiņos, Leonora un Smeldzošais septembris.
Kruīza ceļojums Rīga–Stokholma–Rīga, sākot no 35 € vienai personai.*
Piedāvājumā iekļauts:

1. Kruīza ceļojums 41.5 stundu garumā ar kuģi M/S Isabelle un diena Zviedrijā.
2. Viena vieta B klases kajītē, ja kajītē uzturas 4 personas.
3. Vienas brokastis zviedru galda restorānā.
4. Aizraujoša atpūtas un izklaides programma uz kuģa. Dejas dzīvās mūzikas pavadībā. Straujākai dejošanai, droši dodieties uz disko zāli, kur Jūs gaidīs DJ. Ir bijis sapnis par dziedāšanu uz skatuves? Mums ir karaoke, kur varēsiet šo sapni piepildīt un izdziedāties no sirds. Un nepalaidiet garām iespēju laimēt lieliskas balvas un Tallink ceļojumu dāvanu kartes. Noteikti izbaudiet arī krāšņās vakara šova izrādes.
5. Ceļojuma nodeva.

* Cena spēkā, ja kajītē ir vismaz viens seniors vecumā no 60 gadiem.

Vallby Brīvdabas muzejs. Cena par ekskursiju 25 € vienai personai.
Esam parūpējušies arī par Jūsu labsajūtu un atpūtu 30. septembrī Zviedrijā. Īpaši Jums piedāvājam doties aizraujošā ekskursijā kopā ar gidu uz Vallby Brīvdabas muzeju. Komfortabls autobuss Jūs sagaidīs ostā un aizvedīs uz Vesterosu – Zviedrijas pilsētu ar vairāk nekā tūkstoš gadu senu vēsturi. Kopā ar gidu apmeklēsiet Vallby Brīvdabas muzeju, kas dibināts 1921. gadā.
Būs iespējams uzzināt un apskatīt, kā cilvēki dzīvoja, strādāja un atpūtās Vestmanlandē dažādos laika periodos. Izpētiet muižnieka māju, baznīcu, lauku skolu, karavīra lauku sētu, mācītāja māju un citas vēsturiskas ēkas, kas ļauj iejusties tā laika dzīvē. Ekskursija ar gidu latviešu vai krievu valodā ilgst 5 stundas, un Jūs noteikti atklāsiet daudz ko interesantu par Zviedriju. Autobuss Jūs atvedīs atpakaļ uz kuģi tieši laikā, lai dotos mājup no Stokholmas uz Rīgu. Gaidīsim Jūs ciemos mūsu Tallink ceļojumu birojos Rīgā t/c Origo, t/c Spice un Rīgas Pasažieru ostā – mēs visu izstāstīsim un izstrādāsim Jums piemērotāko piedāvājumu.
Vairāk par Senioru kruīzu: 670 997 00, www.tallink.lv