Senioru kruīzs 3. oktobrī

Gaidīsim Jūs ciemos uz kuģa M/S Isabelle 3. oktobrī, lai kopīgi dotos ceļojumā un atklātu karalisko Zviedriju un tās noslēpumus. Jūras ceļojums būs pozitīvu emociju piepildīts, radot prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas un radīt svētkus sev, ģimenei un draugiem. Par izklaidi senioriem parūpēsies Latvijas Senioru apvienības dalībnieki un tās vadītāja Laimdota Andersone. Par īpašu muzikālo pārsteigumu parūpēsies grupa Zvaigžņu lietus, kas uz kuģa iegriezīs īstu ballīti ar dejām.
Kruīza ceļojums Rīga–Stokholma–Rīga, sākot no 35 € vienai personai.*

Piedāvājumā iekļauts:

. Kruīza ceļojums 41.5 stundu garumā ar kuģi M/S Isabelle un diena Zviedrijā.
. Viena vieta B klases kajītē, ja kajītē uzturas 4 personas.
. Vienas brokastis zviedru galda restorānā.
. Aizraujoša atpūtas un izklaides programma uz kuģa. Dejas dzīvās mūzikas pavadībā. Straujākai dejošanai droši dodieties uz disko zāli, kur Jūs gaidīs DJ. Vai Jums ir bijis sapnis par dziedāšanu uz skatuves? Mums ir karaoke, kur varēsiet šo sapni piepildīt un izdziedāties no sirds. Ņemiet dalību arī bingo spēlē un loterijā, kurā ir iespēja laimēt lieliskas balvas un Tallink ceļojumu dāvanu kartes. Noteikti izbaudiet arī krāšņās vakara šova izrādes.
. Ceļojuma nodeva.

*Cena spēkā, ja kajītē ir vismaz viens seniors vecumā no 60 gadiem.

Aizraujoša ekskursija pa Stokholmu un trīs pilsētas muzejiem kopā ar gidu, 25 € vienai personai.
Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apmeklēt dažādus muzejus, kas Jums ļaus labāk atklāt Zviedriju.

. Karaliskajā dārgumu muzejā apskatiet Zviedrijas monarhu un viņu ģimeņu dārglietas un relikvijas.
. Viduslaiku muzejā iepazīstiet pilsētas vēsturi no pašiem pirmsākumiem.
. Zviedrijas Dabas vēstures muzejā papildiniet savas zināšanas par dabas pasauli.

Ekskursija ar gidu latviešu vai krievu valodā ilgst 5 stundas. Autobuss Jūs atvedīs atpakaļ uz kuģi tieši laikā, lai dotos mājup no Stokholmas uz Rīgu.

 

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu Tallink ceļojumu birojos Rīgā t/c Origo, t/c Spice un Rīgas pasažieru ostā – mēs visu izstāstīsim un izstrādāsim Jums piemērotāko piedāvājumu. Vairāk par Senioru kruīzu: 670 997 00, www.tallink.lv