Biedrības “Latvijas Senioru deju apvienība”

dalībnieku deju grupas 2010. gadā

Kolektīvs: Vadītājs: Piederība:
     
 
Kurzeme
 
Abava Modris Vanags Sabiles kultūras nams
Alianse Anita Kvedova Kandavas novada kultūras centrs
Brīzīte Inga Liepiņa Ventspils pilsētas domes kultūras centrs
Ciecerīte Ārija Ratkus Saldus
Dzirnaviņas Venita Ozola Brocēnu k/c
Nīcrozes Kristīne Jaunbrūna Nīcas pagasta kultūras nams
Romantika Lidija Ruskule Tukuma kultūras nams
Senlejas Rasma Liekmane Apv. Jaunlutriņu un Šķēdes pag. pārvaldes t/n
Teiksma Kristīne Jaunbrūna Otaņķu pagasta pārvalde
Valceris Ingūna Zēģelniece Priekule
Latgale
Atvasara Lūcija Jermacāne Balvu kultūras un atpūtas centrs
Brūklenītes Kristīne Lazdāne Preiļu novada kultūras centrs
Dzīves virpulī Larija Lazdāne Rožkalnu kultūras nams
Magones Marija Šaršune Višķu pag. pārvalde., Daugavpils nov. dome
Odziņas Elvīra Āboliņa Vārkavas tautas nams
Priecīgās vecmāmiņas Aija Andersone Ludzas novada Tautas nams
Rēzeknes Atvasara Olga Deksne Rēzeknes k/n
Rudzupuķes Ilona Jegorova Bebrenes pag. k/n
Saulespuķes Rita Stapkeviča Dvietes pagasta kultūras nams
Tonuss Lūcija Jermacāne Lazdukalna pag., Rugāju nov.
 
Rīgas reģ.
Aspazija Antra Zūkere Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija „Aspazija”
Dāmītes Spodra Tutāne Mores kultūras nams
Draiskais solis Ināra Vonda Zvejniekciema kultūras centrs
Gāte Laimdota Andersone Salas pag.
Gaujmalietes Ināra Vonda Carnikavas nov. k/n “Ozolaine”
Madaras Lidija Ruskule Salaspils novada k/n “Enerģētiķis”
Preilenes Antra Zūkere Siguldas pag. kultūras nams
Saule Laimdota Andersone VEF kultūras pils
Sniegarozes Antra Zūkere Siguldas pilsētas kultūras nams
Vējš Ābeļziedos Laimdota Andersone Kauguru kultūras nams
 
Vidzeme
Aiva Inese Eriņa Skrīveru pag.
Astras Māra Gulbe Ogres pilsētas kultūras centrs
Bormanītes Svetlana Spalviņa Trapenes kultūras nams
Feja Irēna Džēriņa Vaidavas kultūras centrs
Liepas Liāna Ozoliņa Vilzēnu tautas nams
Rasa Liāna Ozoliņa Alojas kultūras nams
Sapnis Liāna Ozoliņa Trikātas kultūras nams
Sidraba pavediens Nellija Slišāne Alūksnes tautas nams
Sinda Svetlana Spalviņa Gaujienas tautas nams
Varavīksne Lienīte Ozolniece Lubānas kultūras nams
Vija Māra Gulbe Ikšķiles kultūras nams
Vīgrieze Edīte Dauškane Apes tautas nams
Zelta rudens Alberts Smilga Valka
 
Zemgale
Garroze Maija Medinika Sidrabenes pag., Ozolnieku nov.
Magnolijas Aiga Vangale Pilsrundāle, Rundāles nov.
Randiņš Lauma Zeltiņa Auces kultūras centrs
Rudens rozes Ilgvars Pauniņš Jelgavas latviešu biedrība
Sens, tik sens Ilgvars Pauniņš Nākotnes kultūras nams
Strautiņš Agita Jansone Gardene, Dobeles nov.
Vēl aizvien Ārija Ratkus Bikstu pag.
Virši zied Aiga Vangale Sesava, Jelgavas nov.
Kopā: 51 deju kolektīvi